Producenci
Metody płatności

W sklepie Ladnywystroj.pl przyjmujemy płatności:


1. Za pobraniem – przy odbiorze przesyłki u kuriera firmy DPD.

2. Przelewem – na jeden z niżej wskazanych numerów konta bankowego:


mBank: 51 1140 2004 0000 3102 4842 8230

Best Decor
ul. Grunwaldzka 14 / lok. 5
41-500 Chorzów
W tytule proszę podać "zamówienie nr ..."

Klient, po wybraniu opcji płatności przelewem, jest zobowiązany do natychmiastowego uiszczenia opłaty za złożone zamówienie, nie dłużej jednak niż w ciągu 7 dni od daty złożenia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostaje usunięte.    

3. Płatność online za pośrednictwem DotPay.pl.

Autoryzacji płatności online i kartą kredytową dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online DotPay.pl. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji.

DotPay.pl oferuje przelewy transferowe - podczas finalizowania zakupu wszystkie szczegóły przelewu są wypełniane automatycznie. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu ani innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty.
W Dotpay można dokonać transakcji następującymi przelewami transferowymi: 

DotPay.pl obsługuje również płatności z pozostałych kont - polegają na wykonaniu przelewu na wskazane konto przez dotpay - taki przelew jest automatycznie księgowany i widoczny przez nasz sklep, dzięki czemu możemy niezwłocznie rozpocząć proces realizacji zamówienia.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl